SAYFA YÜKLENİYOR...
BİLİNÇLİ RİTMİK YAŞAM SEMİNERİ- 30.11.2014
Tarih    :  30.11.2014

İstanbul merkezden sonra hizmete açtığı Antalya’daki şubesinde uzmanı olduğu Bilinçli Ritmik Yaşam (BRY) konusunda bireysel ve kurumsal eğitimler veren “Cennetin Lobisinde Sohbet” adlı kitabın yazarı Tuncay Vural, Aspendos Rotary Kulübü’nün organizasyonuyla düzenlenen geniş katılımlı seminerde içerik olarak alternatifsiz bir eğitim seçeneği olan Bilinçli Ritmik Yaşam konusunda sunum yaptı.

 Hotel Su’da düzenlenen ve geniş bir katılımın gerçekleştiği seminerde insanın mükemmel bir varlık olmasına karşın kendisini yeterince tanımadığı için hayatının başkalarının elinde olduğuna dikkati çeken Tuncay Vural, “Hayatları başkalarının elinde olan ve kendisini yeterince tanımayan insanlar başarılı ve mutlu olamazlar. Her birey kendisinde bulunan fakat farkında olmadığı için kullanamadığı somut ve soyut boyutlarını tanımalı ve bunu tam kapasite ile yaşamına aktarmalıdır.”dedi.

 Bilinçli Ritmik Yaşam eğitimi konusunda büyük yankı uyandıran “Cennetin Lobisinde Sohbet” adlı kitabını TÜYAP Fuarı’nda düzenlediği imza töreni ile okurları ile buluşturan Bilinçli Ritmik Yaşam uzmanı Tuncay Vural, yaptığı sunumda zihni tanıma, doğru kullanabilme, çözüm odaklı yönetebilme konularında bilgi verdi.

Seminerde düzenlediği Yaşam Karnesi uygulaması ile  katılımcılara kendilerini ne kadar tanıdıklarına ışık tutacak zihin, bilinç, bilinçaltı gibi konularda sorular soran Tuncay Vural, insanın kendisini tanıdıkça mükemmelleştiğini, yoksa hayatının başkalarının elinde mutsuz ve başarısız geçtiğini söyledi. BRY Uzmanı Tuncay Vural,  toplantının ikinci bölümünde katılımcılara beynin vücuda hakimiyetini esas alan ve yine kendi patentinde olan dans ve spor içerikli interaktif StyleGym hareketleri yaptırdı. Tuncay Vural seminer sonunda“Cennetin Lobisinde Sohbet” adlı kitabını imzaladı ve katılımcıların çeşitli konulardaki sorularını yanıtladı.

2014-2015 DÖNEMİ
DÖRTLÜ ÖZDENETİM
ETKİNLİK TAKVİMİ