SAYFA YÜKLENİYOR...
1000.TOPLANTI VE MESLEK HİZMET ÖDÜLÜ
Tarih    :  24.01.2015
24.01.2015 tarihinde Aspendos Rotary Kulübü olarak 1000. Toplantımızı bugün bizlerle olan & olmayan geçmiş dönem başkanlarımız ve üyelerimizle birlikte sevgili GDB'nımız Hakan Duran'ın yönetimindeki muhteşem Regnum Karya Golf Otel evsahipliğinde çoşkulu ve duygulu bir akşam yemeği ile gerçekleştirdik, 2 proje bu gecemizi daha anlamlı kıldı.
Birincisi Meslek Hizmetleri ödül törenimizdi, Meslek Hizmetleri ödülümüz Girişimsel Radyoloji alanında özellikle kanser tedavisinde geliştirdiği yöntemler ile Türk ve Dünya tıp kongrelerde bildirileri en yakından takip edilen Bilim Adamlarımızdan Prof. Dr.Saim Yılmaz'ı onurlandırdık.
Gecemizde bir de küçük çaplı bir müzayede gerçekleştirdik. meşhur seramik sanatçısı Tufan Dağıstanlı , ressam Hikmet Çetinkaya, Betül Mardin ve Fikret Otyam'ın  bağışladığı 4 parça eser ile gerçekleştirdiğimiz müzayede sonucunda elde edilen gelir ile Habipler Toplum Merkezindeki Kadına Yönelik mesleki eğitim veren biçki dikiş&nakış atölyesine son teknoloji bir nakış makinesi için yeterli bir fon yaratmış olduk,Aspendos Rotary Ailesinin 1000. Toplantısını böylesine anlamlandırarak coşku ile kutlamaktan çok mutluyuz, darısı nice binlere,,,,
Aynı gecede eski üyemiz Emre Bahtoğlu yeniden aramıza Rotaryen olarak döndü.
Aramıza hoş geldiniz Rtn.Emre-Semen Bahtoğlu...