SAYFA YÜKLENİYOR...
3. BÜLTEN
Tarih    :  17.07.2013
Toplantı Yeri    :  Rixos Downtown Otel
Kulüp Toplantı No    :  929
Dönem Toplantı No    :  02
Üye Sayısı    :  26
Katılım Oranı    :  % 23
İlk gelen üye    :  Azize Kalkavan
Son gelen üye    :  Mustafa Torgaç

Sevgili  Dostlarım,

 Kulübümüzün 929. Dönemin 2 toplantısı diğer Antalya’daki Rotary Kulüpleri ortak iftar yemeği şeklinde yapılmıştır. Ramazan ayı sebebiyle Antalya Falez Rotary Kulübünün öncülüğünde organize edilen ve her yıl düzenlenerek geleneksel hale gelen İftar Yemeği 17 Temmuz 2013 tarihinde  Rixos Downtown Otel’de gerçekleştirilmiştir.

 Açılış konuşmasını Antalya Falez Rotary Kulübü adına misafirlere hoş geldiniz diyerek yapan 2013-2014 Dönem Başkanı Rtn. Sinan Ebren böyle özel bir günde Antalya ilinde faaliyette bulunan rotary kulüpleri ile birlikte aynı organizasyon içerisinde bulunmanın mutluluğunu belirterek bu toplantıların devamını, “Rotary ile Yaşamları Değiştirin” sloganı ile birlikte çok güzel projelerde de birlikte olmayı diledi.

 Başkanımız Elvan Yılmaz yanı sıra diğer Antalya Rotary Kulüp Başkanları ; Kaleiçi Rotary Kulübü Başkanı Sedat Peker, Perge Rotary Kulübü Başkanı Zeynep Gülcan Başkan,  Lara Rotary Kulübü İsmail Toy ve  Olimpos Rotary Kulübü Başkanı Serdar İlkmen de iftar yemeğine katılarak sırasıyla açılış konuşmalarını ve mutlu günlerini açıkladıktan sonra  bir arada olmaktan  mutlu olduklarını dile getirmişlerdir.

 Düzenlenen toplu iftar yemeğinde Antalya ilinde faaliyette bulunan 6 rotary kulübüne üye 115 üye, üyelerin eşleri ve misafirlerle birlikte olunan gecede, fasıl ile birlikte hacıvat ve karagöz gösterileriyle eski ramazan günleri yaşatıldı.

 

DUYURULAR-HABERLER

  • 2420,2430 ve 2440 Bölge Rotaryenleri tarafından  6 Temmuz Cumartesi günü Anıtkabir ziyareti yapılmıştır.

 

Rtn Ebru Yiğitalp

 

ULUSLARARASI ROTARY BAŞKANI
2430. BÖLGE GÜVERNÖRÜ
ASPENDOS ROTARY KULÜBÜ BAŞKANI
DÖRTLÜ ÖZDENETİM
MUTLU GÜNLER
  • Ozancan Demir 18 temmuz doğumgünü
  • Hakan Duran 21 temmuz doğumgünü