SAYFA YÜKLENİYOR...
1. BÜLTEN
Tarih    :  02.07.2013
Toplantı Yeri    :  Rixos Downtown Otel
Kulüp Toplantı No    :  927
Üye Sayısı    :  26
Katılım Oranı    :  % 73
İlk gelen üye    :  Mustafa Demir
Son gelen üye    :  Mustafa Eren

Sevgili Dostlarım,

Kulübümüzün  devir teslim töreni 02.07.2013 tarihinde saat 20.00’de Rixos Downtown’da gerçekleştirildi.

 Devir teslim törenine Kulüp üyelerimiz, sevgili eşleri ve çocuklarının yanısıra 2012-2013 dönemi UR 2430.Bölge Guvernör Yardımcısı Mustafa Akçalıoğlu, 2013-2014 Dönemi UR 2430.Bölge Guvernör Yardımcıları Özlem Özcan ve Cüneyt Koşu,  ayrıca Antalya , Lara , Kaleiçi, Perge, Falez ve Manavgat Rotary Kulüpleri Dönem Başkanları katıldı.

 Kulübün 927. Dönemin 46. Toplantısının açılışını yapan dönem başkanı Münciye Çavuşoğlu konuşmasında geçen yıl ‘Hizmet Yoluyla Barış’ sloganı ile devraldığı görevde bir dönemin sonuna geldiklerini ve başarılı projeler yaptıklarını belirterek kendisine destek veren herkese teşekkür ederek yeni dönem başkanı Elvan Yılmaz’a başarılar diledi.

 Yeni üyemiz Ali Bal’ın rozetinin takılmasından sonra Münciye Başkan döneminin yönetim kurulu üyelerini  ve  projelerinde destek vermiş bazı üyeleri sahneye çağırarak teşekkürlerini ileterek hediyelerini verdi.

 Devir Teslim Pastasını 2013-2014 yılı Dönem Başkanı Elvan Yılmaz’la keserek başkanlık görevini teslim etti .Elvan Başkan konuşmasında Münciye Başkanın ileriye taşıdığı bayrağı daha yükseklere çıkarmak istediğini. Bunun içinde yeterli enerji, heyecan ve güce sahip olduğunu. Bu gücü de üyelerimiz olan sevgili dostlarından  aldığını .Üyelerimizin akarsular  gibi  çalışacaklarına inandığını belirtti.

 Konuşmanın ardından sözü yeni dönem Guvernör Yardımcıları Özlem Özcan ve Cüneyt Koşu’ya verdi. Cüneyt Koşu hoş bir süpriz yaparak 2012-2013 dönemi için 2 ödül daha aldığımızı belirterek Münciye Başkana iletti.

 Elvan Başkan döneminin yönetim kurulu üyelerini, komite başkanlarını takdim etti , tüm kulüp üyelerine yeni dönemde başarı temennilerini ilettiği hediyelerinin dağıtılmasının ardından ‘’Rotary ile Yaşamları Değiştirin’’ sloganıyla toplantıyı sonlandırdı.

 Rtn Ebru YİĞİTALP

 

ULUSLARARASI ROTARY BAŞKANI
2430. BÖLGE GÜVERNÖRÜ
ASPENDOS ROTARY BAŞKANI
DÖRTLÜ ÖZDENETİM
MUTLU GÜNLER
  • Asuman Tarıman 6 temmuz Evlilik yıldönümü
  • Azize Kalkavan 8 temmuz doğumgünü