SAYFA YÜKLENİYOR...
22.BÜLTEN ( 11-18-26 .03.2014)
11.03.2014 TARİHLİ TOPLANTIMIZDA GDB.TEVFİK AYDIN KONUŞMACI KONUĞUMUZDUELVAN BAŞKANIMIZ GDB.TEVFİK AYDINA ONUR BELGESİNİ SUNARKENELVAN BAŞKANIMIZIN DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLARKENELVAN BAŞKANIMIZIN SÜPRİZ PASTASIELVAN BAŞKANIMIZIN DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLARKENELVAN BAŞKANIMIZIN DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLARKENNADİDE & MUSTAFA ERENTÜLAY & MUSTAFA DEMİRGDB.VELİ ILIKAN- GDB.ASUMAN TARIMAN VE YENİ ÜYEMİZ UFUK AYDEMİRAYSUN & ADEM İNALALİ İHSAN & DERYA GÜRSEVİNÇ & TEVFİK AYDINBAŞKANIMIZ ,ASBAŞKANIMIZ VE UZUN DÖNEM GENÇLİK DEĞİŞİM PROGRAMI ÖĞRENCİMİZ HAZELGUV.YARD. CÜNEYT KOŞU YENİ ÜYEMİZE ROZETİNİ TAKARKENGUV.YARD. ÖZLEM ÖZCAN YENİ ÜYEMİZE ROZETİNİ TAKARKENELVAN BAŞKAN VE YENİ ÜYELERİMİZKULÜBÜMÜZÜN 20.KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ KUTLAMASINDAN KARELERKULÜBÜMÜZÜN 20.KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ KUTLAMASINDAN KARELERKULÜBÜMÜZÜN 20.KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ KUTLAMASINDAN KARELERKULÜBÜMÜZÜN 20.KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ KUTLAMASINDAN KARELERKULÜBÜMÜZÜN 20.KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ KUTLAMASINDAN KARELERKULÜBÜMÜZÜN 20.KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ KUTLAMASINDAN KARELERKULÜBÜMÜZÜN 20.KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ KUTLAMASINDAN KARELERKULÜBÜMÜZÜN 20.KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ KUTLAMASINDAN KARELERKULÜBÜMÜZÜN 20.KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ KUTLAMASINDAN KARELERKULÜBÜMÜZÜN 20.KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ KUTLAMASINDAN KARELERKULÜBÜMÜZÜN 20.KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ KUTLAMASINDAN KARELERKULÜBÜMÜZÜN 20.KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ KUTLAMASINDAN KARELERKULÜBÜMÜZÜN 20.KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ KUTLAMASINDAN KARELERALİ-AYŞE BALKULÜBÜMÜZÜN 20.KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ KUTLAMASINDAN KARELERLOKMAN ECZA DEPOSU İŞ YERİ GEZİSİNDEN KARELERLOKMAN ECZA DEPOSU İŞ YERİ GEZİSİNDEN KARELERLOKMAN ECZA DEPOSU İŞ YERİ GEZİSİNDEN KARELERLOKMAN ECZA DEPOSU İŞ YERİ GEZİSİNDEN KARELERLOKMAN ECZA DEPOSU İŞ YERİ GEZİSİNDEN KARELERLOKMAN ECZA DEPOSU İŞ YERİ GEZİSİNDEN KARELERLOKMAN ECZA DEPOSU İŞ YERİ GEZİSİNDEN KARELERLOKMAN ECZA DEPOSU İŞ YERİ GEZİSİNDEN KARELERLOKMAN ECZA DEPOSU İŞ YERİ GEZİSİNDEN KARELERLOKMAN ECZA DEPOSU İŞ YERİ GEZİSİNDEN KARELERLOKMAN ECZA DEPOSU İŞ YERİ GEZİSİNDEN KARELER
Tarih    :  11.03.2014
Toplantı Yeri    :  Best Westhern Khan Otel
Kulüp Toplantı No    :  958-959-960
Dönem Toplantı No    :  31-32-33
Üye Sayısı    :  31
Katılım Oranı    :  % 49- % 80- % 41
İlk gelen üye    :  Veli Ilıkan
Son gelen üye    :  Bülent Kaur

Sevgili Dostlar,
3 toplantı geçti ama gördüğünüz gibi ancak kaleme alabiliyorum Bültenimizi.. Hiçbirinizden de ‘’nerde bizim bülteeeen’’ tarzı bir sesleniş veya serzeniş duyamadım; demek ki çok da beklenilen bir aksiyon değil..Neyse. Ben vazifemi yapayım da..

Efendim 11 Mart gunu konusmacimiz icimizden biri. Sevgili Tevfik. Ziyaret sayisini kendinin de bilmedigi Kiev sehri bugunku konumuz. Seyahatleri sirasinda cektigi fotograflari bizimle paylasti ve Kiev'i Ukrayna'yi ve Rusya baglantilarini anlatti. Ilgiyle dinledik.
Bugünkü toplanti icin bizim paralel Kulübün yetkili ve etkili organı ,Başkan Elvan için sürpriz bir Dogum günü kutlaması organize etti. Tape falan yoktu. Esasen doğum günü 13 Mart idi ama başka fırsat yaratılamazdı. Bir de üstüne üstlük yuvarlak bir yaşı tamamlıyordu Başkan. (Yok hayır, rakkamı bu bültenle duyurmayacağım. Heveslenmeyiniz. ) Hepimize Elvan maskesi yaptık ve mutlu günler okunurken çıkarıp taktık. Rotaract Gözde’nin ellerinden çıkmış nefis doğum günü pastası ile birlikte Elvan’ın ablasını da toplantımıza çağırarak Elvan’ı iyiden iyiye şaşırttık. Hep o bizi şaşırtacak değil ya.. Bu arada yüzlere maske yapma fikrini GDB Eşref ‘den ilham alarak yaptığımızı itiraf etmeliyim. Neşeli ,bol gülmeli bir toplantı oldu sizin anlayacağınız.

18 Mart toplantısını 19 Mart tarihinde eşli toplantı olarak düzenledik.Bu bizim için özel bir gündü. Aspendos Rotary Kulübünün 20. Yaşını kutluyorduk. Downtown Rixos Oteli yanında Kalina Restaurant’ta düzenlenen gece için
başta Elvan Başkan olmak üzere tüm organizasyon komitesi canla başla çalıştı. Çok keyifli bir geceyi aramıza katılan yeni üyelerimizle birlikte yaşadık. Evet aramıza 5 yeni üye geldi. Sevgili Nihan ve eşi Mustafa Murat, Ali İhsan ve eşi Derya , Ufuk ve eşi Birsel, Aysun ve eşi Adem, Seha ve eşi Hakan aramıza hoş geldiniz. Sizleri biraz daha yakından tanıdık ve birlikte olmaktan çok mutlu olduk. Yeni üyemiz Ufuk ve sekreterimiz Selen’in destek ve gayretleri ile ,bu satırların yazarı bir sunum hazırladı ve sundu. 20 yılda ‘’başımıza gelen’’ Başkanları ve onların projeleri nden çok kısa hatırlatmalar yaparak eski günleri anmış olduk..Gecemize eski baskanlarimizdan Figen,İnci ve Kürsat da katildi. Onlari tekrar gormekten hepimizi cok mutlu olduk. Ilerleyen saatlerde biraz dans , biraz sohbet ve pasta kesimi ile kutlamalar devam etti ve gecenin sonunda hepimizin yüzünde mutlu bir ifade oluştu. Bunun sebebi pek çok iyiliğe imza atmanın küçücük de olsa tatmin duygusu mu, yoksa birbirimizi tanımanın verdiği keyfi yaşamak mı tam olarak kestiremedim ama sanırım hepsi birden. Kulübümüz artık 20 yıllık geçmişi ile , dostluğu pekişmiş ,geleneksel projeleri ile ağırlığı olan köklü bir sivil toplum örgütü.Üyesi olmaktan her zaman sevinç ve övünç duymalıyız..

25 Mart toplantımız ise bir İş yeri gezisi. Üyemiz İbrahim Öz ve eşi Hatice’nin yarattığı müthiş bir yatırım. Lokman Ecza Deposu. 6500 m2 kapalı alana kurulmuş, 14.000 çeşit ürünü ,128 çalışanı ile gerçekten çok etkileyici.
Çok emek verilmiş ve sistem oturtulmuş. Tesisi Hatice’nin rehberliğinde gezdik, İbrahim’in sunumuyla daha da bilgilendirildik ve sonunda karavanadan yediğimiz lezzetli bir yemekle şahane bir şekilde ağırlanmış olarak dağıldık. Bu bülten vasıtası ile Hatice ve İbrahim’i canı yürekten kutluyoruz. Çok iyi bir iş çıkarmışlar. Allah bol kazançlar versin..
Bültenin sonuna geldik. Hafta sonu büyük gün. Herkes sandığa. Ülkemiz için adaletli sonuçlar dilliyorum..

Sevgi ve barışla kalalım ;)
Asuman Tarıman

 

 

ULUSLARARASI ROTARY BAŞKANI
2430. BÖLGE GÜVERNÖRÜ
ASPENDOS ROTARY BAŞKANI
DÖRTLÜ ÖZDENETİM
MUTLU GÜNLER
Kaan Tarıman 13 mart doğumgünü
Elvan Yılmaz 13 mart doğumgünü
Birsel Aydemir 20 mart doğumgünü
Gözde Aydın 28 mart doğumgünü