SAYFA YÜKLENİYOR...
15.DOSTLUK PANAYIRI-06.11.2016
Tarih    :  06.11.2016

15.Dostluk Panayırı 

06.11.2016 tarihinde Atatürk Kültür Parkı açık alanda 15.Dostluk Panayırımızı ,Panayır Komitemizin, üyelerimizin ,eşlerimizin ve çocuklarımızın özverili çalışmalarıyla, büyük bir birlik ve beraberlik içinde gerçekleştirdik. 

Bu anlamlı günde gücümüze güç katan genç kulübümüz Aspendos Rotaract Kulübüne, Perge Rotaract Kulübüne,  Aspendos Rotary 2.Yıldırım Satranç Turnuvasını düzenleyen Türkiye Satranç Federasyonu ve Antalya İl Temsilciğine, bu organizasyonda emeği geçen Hakem ve Hocalarımıza, yanımızda yer alan Sivil Toplum Kuruluşları ZİÇEV, Akdeniz Aile Sağlığı ve Eğitim Merkezine, LÖSEV, TEMA Vakfına, Sponsor olan Fame Oteller Grubu, KAŞPA, Konak Dondurma ve katılımda bulunan Kırmızı Kalem Sanat’a, Antalya Engelliler Sanat Evine, Anadolu Hastanesine, IQup4 firmasına ve diğer tüm firmalara, ziyaretimize gelerek destek olan GY. Cüneyt KOŞU, GY. Levent ALTINAY, Antalya Rotary Kulübü 2016-17 Dönem Başkanı Ali İhsan IŞIK’a yürekten teşekkür ederiz.

Aspendos Rotary ve Antalya Satranç İl Temsilciliğinin birlikte organize ettiği Aspendos Rotary 2. Yıldırım Satranç turnuvası 6 Kasım 2016 tarihinde Atatürk Kültür Parkı İçinde (Cam Piramit) açık alanında 57 sporcunun katılımıyla düzenlendi.

7 tur oynanan  Satranç Turnuvası sonucunda Orkhan Eminov birinci, Dinçer Taşdöğen ikinci,Umut Bekirağaoğlu ise üçüncü oldu .

Antalya Satranç İl Temsiliğine ve tüm katılımcılara teşekkür ederiz.