SAYFA YÜKLENİYOR...
10 KASIM ATATÜRKÜ ANMA
Tarih    :  10.11.2014
Atatürk’ün 75’inci ölüm yıldönümü etkinlikleri Antalya Büyükşehir Belediyesi ile Antalya Rotary Kulüpleri adına Aspendos Rotary Kulübü işbirliğinde düzenlenecek. Büyük Önder Mustafa Kemal’i saygı ve özlemle anıyoruz…
Ulu önder Atatürk ölüm yıldönümü olan 10 Kasım’da müzikal bir anlatımla anılacak.
10 Kasım Pazar günü saat 16.00’da Antalya Kültür Merkezi (AKM) Aspendos Salonu’nda düzenlenecek ‘Sevdamız Atatürk! Seni Anıyoruz, Anlıyoruz, Anlatıyoruz’ adlı etkinliğe tüm Antalyalıların davetli olduğunu belirten Aspendos Rotary Kulübü Dönem Başkanı Elvan Yılmaz şunları söyledi:
“Büyük Önderimizi her zamankinden daha büyük bir önemle anmak, anlamak ve genç kuşaklarımıza Atatürk’ü sevdirmek için bölge guvernörü tarafından Kulübümüze verilen Bölge görevi çerçevesinde düzenleyeceğimiz Atatürk’ü Anma etkinliğimize, İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı ile Antalya Büyükşehir Belediye Bandosu (ABBO) ortak bir program hazırladı. Aspendos Rotary Kulübü işbirliğiyle gerçekleştirilecek etkinlik çerçevesinde, Türkiye’nin şair, yazar ve bilim adamlarının Atatürk ve Cumhuriyet ile ilgili söylediği sözler, şiir dinletileri ile birlikte müzikal bir sunum yapılacak. Antalyalıları, tüm kulüp üyelerimizi eşleri ve çocukları ile birlikte davet ediyoruz.”
Anma etkinlikleri kapsamında, İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı ile Antalya Büyükşehir Belediye Bandosu (ABBO) ortak bir program hazırladı. Aspendos Rotary Kulübü işbirliğiyle gerçekleştirilecek etkinlik çerçevesinde, dünya liderlerinin, Türkiye’nin şair, yazar ve bilim adamlarının Atatürk ve Cumhuriyet ile ilgili söylediği sözler, şiir dinletileri ile birlikte müzikal bir sunum yapılacak.
DÖRTLÜ ÖZDENETİM
ETKİNLİK TAKVİMİ